Пошук іноземних покупців

В рамках послуги включаючи попередній контакт і перевірку інтересу ми готові сформувати для Вас перелік потенційних покупців, які виявили інтерес до Вашої продукції та готових вступити в предметні переговори.

В рамках реалізації послуги у взаємодії з міжнародною мережею, на підставі наданої вами інформації

  • складуть попередній список потенційних партнерів для вашої компанії на цільовому ринку за галузевим принципом;
  • проведуть пошук додаткової інформації для уточнення профілю потенційних торгових партнерів і оцінки можливого інтересу до продукції вашої компанії,
  • здійснять розсилку ваших презентаційних матеріалів, проведуть моніторинг зворотного зв’язку в рамках первинних переговорів з вибраними потенційними торговельними партнерами для визначення і підтвердження інтересу до співпраці з вашою компанією

В кінцевому підсумку ви отримуєте звіт з переліком потенційних покупців, які виявили інтерес і готові  вступити в предметні переговори з вашою компанією, рекомендації щодо розвитку подальшого переговорного процесу з ними.

Хотілося б підкреслити, що для успішної реалізації послуги необхідними умовами є не тільки ваше бажання працювати на обраному ринку, а й потреба обраного ринку у вашій продукції, а також готовність вашої компанії докласти зусиль і нести певні витрати для просування на даний ринок. У зв’язку з цим ми просимо вас при подачі заявки сформувати певний пакет документів для експертної оцінки перспективності вашої заявки.

У тому випадку, якщо в процесі надання послуги ми зрозуміємо, що в силу національної і галузевої специфіки не зможемо організувати послугу своїми силами, ми будемо готові за погодженням з вами залучити спеціалізовані комерційні організації з акредитованих агентів і міжнародних консультантів.